Příměstský tábor - Trochu méně horké léto II

přidáno: 31. 3. 2019 23:43, autor: Martin Koukal   [ Aktualizováno 1. 4. 2019 1:07 uživatelem Pavel Grenar ]
    Blíží se nám léto a s létem příměstské tábory, které pořádá nezisková organizace Attavena ve spolupráci se ZŠ  Planá nad Lužnicí. Tábory proběhnou v termínech 15. – 19. 7., 22.  26. 7. a 12. – 16. 8. v prostorách školy. Příměstské tábory jsou nepobytové a probíhají ve všední dny během letních prázdnin vždy v čase od 7 do 17 hod. Jednoho turnusu se může účastnit 10 – 20 dětí. Program je nastavený pro pobyt venku i vevnitř a kombinuje různé aktivity (výtvarné, sportovní, hrací, poznávací, soutěžní, apod.).  Účastnit se mohou děti 1. stupně základních škol, jejichž rodiče pracují nebo si práci aktivně hledají. Pobyt dětí je až na stravné zdarma, platí se 350 Kč za týden na teplé obědy a pití. Více informací se dozvíte na informační schůzce pořádané v ZŠ Planá nad Lužnicí, kde budou k dispozici potřebné dokumenty pro nástup dítěte (termín schůzky bude upřesněn během května 2019). Dokumenty naleznete i na webových stránkách  http://www.attavena.cz/kurz/primestsky-tabor-plana-nad-luznici/.

V případě dotazů mě kontaktujte,
Andrea Kočerová, tel: 774 223 887
koordinátorku projektu