Příměstský tábor v naší škole - ještě jednou

přidáno: 20. 5. 2016 1:21, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 20. 5. 2016 1:22 ]
Attavena_tabor_plana

Co s dětmi o prázdninách? Přihlaste je na příměstský tábor v Plané nad Lužnicí.
    Nezisková organizace Attavena ve spolupráci se základní školou pořádá o letních prázdninách týdenní příměstské tábory.
    Tábory proběhnou v termínech 11. – 15. 7., 1. – 5. 8., 8. – 12. 8. v prostorách školy. Děti si tak mohou užít prázdniny pod dohledem zkušených pedagogů a instruktorů. Navíc ve známém prostředí, bez nocování, které je pro spoustu z nich u pobytových táborů stresující. Čeká na ně spousta her, soutěží a dalších aktivit. Zúčastnit se mohou děti z 1. stupně ZŠ, jejichž rodiče pracují nebo si práci hledají. Pobyt dětí je zdarma, platí se pouze 350 Kč za týden na teplé obědy a pití.
    Neváhejte a přihlaste se na webových stránkách www.trochumenehorkeleto.cz nebo zavolejte koordinátorce Evě Štifterové na tel. 778 062 641.

Leták