Připravujeme se na Vánoce - z prvních tříd

přidáno: 3. 12. 2014 10:25, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 3. 12. 2014 10:26 ]
    Prvňáci se intenzivně připravují na vánoční jarmark a Vánoce, při tom se také vzdělávají. Vystavené fotografie vznikly při vánočním tvoření - výrobky prvňáci prodají 10. prosince 2014 na vánočním jarmarku, budou se tak podílet na financování adopce našeho Mohameda indasii z Keni.

Prvňáci se také vypravili do Městské knihovny v Plané nad Lužnicí - v knihovně byl pro ně připraven vzdělávací program. Vždyť těsně před koncem školního roku budou pasováni na čtenáře.
    Poslední snímky jsou ze zdobení stromečků před radnicí v Plané nad Lužnicí. A protože už jsou před radnicí stromečky, tak budou brzy Vánoce. Na ty se už určitě těšíme všichni. Hezký předvánoční čas z prvních tříd.