Přípravy nového školního roku 2015-2016

přidáno: 27. 8. 2015 11:04, autor: Bohuslav Hora
    Nový školní rok je za dveřmi, ve škole se intenzivně pracuje na jeho přípravě. Chybí už jen drobnosti. Pokud máte přístup do webových aplikací, pak už vidíte platný rozvrh bez volitelných předmětů - ty dohodneme v prvním týdnu v září. Pokud jste zapomněli přístupové heslo do webových aplikací Bakalářů a dodali jste nám mailovou adresu, týká se i našich žáků, pak stačí kliknout na úvodní stránce na zapomenuté heslo, systém si ověří, zda uvedený e-mail ná ve svém systému a provede Vás změnou hesla. Pokud se Vám to nepodaří, nebo jste noví, budete muset počkat na první dny, případně na první rodičovskou schůzku, která se koná 8. září 2015 od 17.00 h.
    Zrekonstuovány byly dívčí záchody ve staré budově, na dětský smích a věty v angličtině a němčině se těší nová učebna cizích jazyků. Kompletní výměnou také prošly počítače na učitelských katedrách. Umožní nám, rychleji se dostat k datům pedagogické dokumentace, ale i zdrojům potřebným pro vzdělávání žáků. Na střeše šaten už probíhá očekávaná přístavba tří učeben, která nám trochu naruší komfortní používání školních prostor.
    Připraveny jsou už i třídy, učitelé se věnují svému vzdělávání - čtenářské dílny, písařské dovednosti v Comenia Scriptu, v pátek 28. srpna 2015 to bude seminář na téma matematiky pana profesora Hejného.
    Na naše žáky se těšíme v úterý 1. září 2015, v 8 hodin začínáme. Zvláště pak přejeme správné vykročení do nové životní role prvňákům. Těšíme se i na jejich rodinné příslušníky. Těšíme se také na žáky, kteří nastoupí do vyšších ročníků a budou u nás noví. Věříme, že se jim v naší škole bude líbit a najdou zde mnoho podnětů pro svoje sebevzdělávání. Letos už nás bude díky navýšení kapacity školy 394.
    Krásný školní rok 2015-2016 přeje

vedení základní školy a všichni její zaměstnanci