Projekt Zdravá 5

přidáno: 8. 4. 2018 0:32, autor: Bohuslav Hora   [ Aktualizováno 8. 4. 2018 0:38 uživatelem Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor ]

Po roce se děti ze školního klubu opět pokouší v projektu Zdravá 5 připravit zdravé svačinky. Soutěžící mají za úkol připravit pokrm a navrhnout, komu pohoštění darují.

Letos představujeme tyto týmy:
    1. tým Plánské pusinky - E. Džudžová, V. Stuparič a A. Žaludová (5.B) předal svou zdravou svačinu na Valentýna 14. února našim kuchařkám. Tým upekl americké palačinky.

2. tým Holky k nakousnutí - B. Hořejšová, A. Koželuhová a A. Široká (6.B) dovezl nepečený jahodový dort dětem do Kaňky ze Sezimova Ústí. Tým pohostil 27. dětí na první jarní den 20. března.

3. tým Kuchařský trojlístek - B. Šípová, M. Šíp a Š. Kobližka (6.B) připravil 26. března pro učitelský sbor v naší škole müsli tyčinky. Svačinka byla věnována
ke Dni učitelů, tento svátek slaví 28. března.

4. tým Růžičky - K. Šochmanová, K. Buzková a K. Kůrková (5.B) odevzdal zdravou svačinu v pátek 6. dubna do knihovny v Plané nad Lužnicí. Děvčata upekla knihu z jablek. Mňam.

Pokud některý z týmů postoupí, tak si finále užijí v Praze.

Za kuchařské týmy Iveta Staňková, vychovatelka ŠK