Aktuality‎ > ‎

Projekt Zdravá 5

přidáno: 31. 3. 2019 23:13, autor: Martin Koukal   [ Aktualizováno 1. 4. 2019 1:07 uživatelem Pavel Grenar ]
    Již třetím rokem se děti ze školního klubu pokouší v projektu Zdravá 5 připravit zdravé svačinky. Soutěžící mají za úkol připravit pokrm, který má obsahovat bylinku. Také musí navrhnout, komu pohoštění darují. 

Letos představujeme tyto týmy:

1. tým Mátové pusinky - T. Humlová, A. Khalilová a E. Heřmánková (5.A) připravil 7. března ovesné lívance s mátou. Na lahodné svačince si pochutnala paní učitelka R. Němečková.
2. tým Zázvorové princezny - V. Pospíšilová, L. Švejdová a E. Lietnerová (5.A, 6.B) připravil 19. března ovocný pečený čaj se zázvorem. Čaj byl věnován seniorům v pečovatelském domě v Plané nad Lužnicí.
3. tým Heřmánkové panenky - A. Koželuhová, A. Široká a Š. Hroudová (6.B, 7.B) dovezl na Den učitelů 28. března zdravou svačinku dětem a pedagogům do Rolničky v Soběslavi. Tým pohostil třicet pět dětí a patnáct učitelů slaným dortem a heřmánkovými lízátky. 

Tento rok opět můžete ovlivnit postup do finále. Hlasování probíhá na www.zdrava5.cz v sekci finále Zdravá 5 (bude aktivováno začátkem dubna). Pokud některý z týmů postoupí, tak si finále užijí v Praze.
Za kuchařské týmy Iveta Staňková, vychovatelka ŠK 

https://drive.google.com/drive/folders/1zsJx9VfMwIEX7Er53xgumNo-H5eTspmb?usp=sharing