První den v lavicích

přidáno: 10. 9. 2019 5:30, autor: Martin Koukal   [ aktualizováno 10. 9. 2019 5:35 ]
    První školní den je obzvlášť svátečním a důležitým dnem pro všechny prvňáčky. V naší škole usedlo do školních lavic 52 nových žáků, kteří prožili tento den se svými rodiči, novými kamarády a ve třídě je uvítaly tři usměvavé paní učitelky. Ve vyzdobených třídách je čekala spousta dárečků na uvítanou. Všechny tři první třídy navštívil pan ředitel Mgr. Pavel Grenar a starosta města Ing. Jiří Šimánek, kteří popřáli dětem mnoho úspěchů do nového školního roku 2019/2020. Prvňáčkům přejeme, ať se jim ve škole líbí a dozví se spoustu nových informací!

Ve čtvrtek 12.září se sejdeme na tradičním setkání pro děti a rodiče prvních tříd spolu s pedagogy prvního stupně, kde se při různých aktivitách budou mít možnost všichni společně více poznat a pobavit.

Za učitelky prvních tříd
Mgr. Marie Švábová