Řešíte, co s dětmi o prázdninách?

přidáno: 2. 5. 2016 7:40, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor
    Využijte o letních prázdninách 2016 týdenní příměstské tábory v Plané nad Lužnicí. Zdarma je pořádá nezisková organizace Attavena, o.p.s. ve spolupráci se Základní školou Planá nad Lužnicí. Stačí jen co nejdříve vyplnit nezávazný formulář na www.trochumenehorkeleto.cz.
    Tábory proběhnou v prostorách základní školy v Plané nad Lužnicí. Tábor se bude podle zájmu dvakrát až třikrát opakovat, vždy od pondělí do pátku mezi 7 a 17 hodinou. Je určený pro děti z 1. stupně ZŠ, jejichž rodiče pracují nebo si práci hledají. Pobyt dětí je zdarma, platí se pouze 350 Kč za týden na obědy a pití.
    Termíny v tuto chvíli nejsou pevně stanovené, můžete se podílet na jejich výběru.

Kontaktní osoba: Eva Štifterová, tel. 778 062 641        Informační leták s podrobnostmi