Aktuality‎ > ‎

Rodiče vítáni

přidáno: 17. 2. 2012 7:01, autor: Neznámý uživatel
    Jistě jste už zjistili, že jsme se v letošním roce zapojili do projektu „Rodiče vítáni“. V průběhu tohoto školního roku Vám, rodičům - zákonným zástupcům našich žáků – nabízíme několik vylepšení. Mezi ta nejvíce viditelná patří rodičovské koutky v přízemí - máte v nich přednost k sezení před žáky, na stolečku je pro Vás připraven Školní vzdělávací program „Škola na správném břehu“, ten je k dispozici také na našich webových stránkách
    Také školní družina Vás ráda přivítá. Místo postávání přede dveřmi si můžete nazout zámecké pantofle a podívat se na to, jak pracuje Vaše dítě v komunitě spolužáků. Cestou potkáte nástěnky s barevnými špendlíčky. Vaše dítě si špendlík zapíchne do toho sloupečku, kde právě v daném čase ve školní družině pracuje. Na záložce školní družiny můžete sledovat měsíční plán jednotlivých oddělení.
    Budova je zabezpečena proti vniknutí cizích osob. Naši žáci jsou instruováni, aby neotevírali cizím osobám, které neznají. Proto zvoňte na příslušný zvonek, určitě Vám otevřeme. Pokud za námi míříte jako návštěva, ohlaste se v kanceláři školy. Všechna tato opatření jsou činěna v zájmu bezpečnosti našich žáků - Vašich dětí.
    Největší změnou je v letošním školním roce používání elektronické žákovské knížky, kam se postupně přesouvá všechna komunikace s Vámi - zákonnými zástupci žáků. Nabízíme Vám také možnost používat papírovou žákovskou knížku, protože jsme si vědomi, že ne všichni z „kamarádíte“ s počítačem. Řada z Vás v průběhu školního roku ale zjistila výhody elektronické verze a přešla k ní. Za to si zasloužíte ocenění.
    Celkovou proměnou prošly také webové stránky školy. Nabízíme na nich řadu dokumentů ke stažení, odkazy na zajímavé stránky, které Vás mohou inspirovat.
    Pokud máte další návrhy na zlepšení, rádi si s Vámi domluvíme schůzku, budeme s Vámi otevřeně jednat o tom, jak je realizovat.
    Připojujeme malou fotogalerii některý „vylepšení“, o kterých je zmínka výše.

Rodiče vítáni – 17. 2. 2012


Za vedení školy Bohuslav Hora, zástupce ředitele 
Comments