Rozvrh hodin pro školní rok 2017 - 2018

přidáno: 31. 8. 2017 14:48, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor
    Pro ty, kteří mají přístup do elektronické žákovské knížky, je již načten rozvrh dopoledního bloku.
Rovněž je ve webových aplikacích rozvrh prvního týdne. Od pondělí 4. září 2017 budeme společně pracovat na sestavení skupin volitelných předmětů - 4., 5. a 7. - 9. ročníku. Naše snažení vyvrcholí v úterý 5. září 2017 při dohadovacím řízení. Na něm se s většinou žáků sejdeme v klubu školy. Doplníme ještě skupiny jazyků a pracovní výchovy na 2. stupni. Pak bude rozvrh kompletní.
    Rozvrh ještě od 1. října 2017 doplníme o zájmové útvary, které bude pořádat škola, případně o náboženství, pokud se přihlásí dostatečný počet žáků.
    Pokud si nepamatujete heslo do Bakalářů - přihlášení přes stránky školy, záložka Bakaláři - použijte nápis „Zapomenuté heslo“. Zadáte mailovou adresu, kterou jste uvedli do systému Bakaláři, a do poštovní schránky dostanete pokyny, jak pokračovat dál. Tuto proceduru můžete provést i tehdy, pokud si nepamatujete přihlašovací jméno.
    Jestliže jste u nás noví, dostanete heslo od třídního učitele - žáci v prvních dnech, zákonní zástupci na třídní schůzce 7. září 2017 od 17.00 h. ve škole. Pokud se Vám nedaří přihlásit se, obraťte se pomocí mailu na Bohuslava Horu, domluvíme se.