Rozvrh s volitelnými předměty

přidáno: 3. 9. 2016 11:53, autor: Bohuslav Hora   [ Aktualizováno 3. 9. 2016 13:18 uživatelem Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor ]
    Dva školní dny jsou již za námi. Stačili jsme se v nich rozkoukat po škole, sdílet svoje zážitky z prázdnin se spolužáky, ale také jsme dohodli naše volitelné předměty. Tyto předměty si vybírají sami žáci 4., 5., 7., 8. a 9. ročníku. Po zapsání jsou tyto předměty povinné a stávájí se součástí rozvrhu.
    Proto jsme se v pátek 2. září 2016 sešli se žáky 2. stupně v klubu školy, 1. stupeň si svoje předměty sestavoval v jednotlivých třídách. Celý rozvrh i s volitelnými předměty objevíte v Bakalářích - Výuka - Rozvrh - Stálý rozvrh - rozvrh od 8. 9. 2016. Pokud se nemůžete do Bakalářů přihlásit, pak prostudujte tento článek v Aktualitách. Vyskytnou-li se ještě další komplikace, určitě se Vám budeme věnovat 8. září 2016 v klubu školy na rodičovské kavárně, začínáme po skončení rodičovské schůzky v 17.40 h. Po velké aktualizaci programu ze 2. září 2016 přestaly docházet notifikační e-maily oznamující nové zprávy v KOMENSu. Dnes večer byla nahrána poslední aktualizace, ve které byla tato chyba napravena. Maily by měly opět docházet. Pokud tomu tak není, oznamte třídní učitelce, třídnímu učiteli, zkontrolujeme společně kartu rodičů.
    V pondělí 5. září 2016 proběhne kontrola zapsaných volitelných předmětů, od 8. září 2016 začínáme pracovat podle stálého rozvrhu.

Za vedení školy Bohuslav Hora