Setkání rodičů, prvňáčků a učitelů

přidáno: 21. 9. 2011 3:59, autor: Bohuslav Hora   [ Aktualizováno 26. 9. 2011 6:01 uživatelem Bohuslav Hora ]

Setkání rodičů, prvňáků a školy 16. 9. 2011

16. 9. 2011 odpoledne se konala pro školu tradiční akce. Sešli jsme se společně s rodiči - zákonnými zástupci a prvňáky na břehu Lužnice u sauny. Krásné počasí dokreslilo kulisy celé akce, která se nesla v duchu pohádky O perníkové chaloupce. Zúčastnili se i Mařenka s Jeníčkem - jedni z hlavních protagonistů pohádky, z lesa dorazila i ježibaba, připravena byla také perníková chaloupka. Perník byl odměnou pro prvňáky na konci akce, tedy i ježibaba přispěla svým dílem. Pro zasvěcené se zde sluší poděkovat místní firmě ReJ - Plánský perník, která pomohla ježibabě s náročným úkolem. Všichni jsme mohli sledovat, jak se děti i dospělí zapojují do připravených soutěží, pomoc učitelek a učitele při plnění náročných úkolů, vznikající spolupráci mezi učiteli, žáky a zákonnými zástupci. Ani jedna skupina bez těch ostatních totiž nedokáže tak úžasné věci, které se zde odehrávaly. Brzy totiž ze všech spadl strach, obavy, tréma a ostych. Na konci podvečera zaplál u sauny oheň a vzduchem se nesla libá vůně opékaných vuřtů.

Celou akci dokumentuje výběr z fotografií. Zbytek fotografií je možné získat přes třídní učitelku - za minimální poplatek Vám bude připraveno CD z akce.
    Děkuji všem učitelkám a učitelům, kteří se na přípravě akce podíleli a vedli ji, poděkování patří zákonným zástupcům, že se akce zúčastnili. Prvňákům bylo poděkování předáno ve formě odměny - plánského perníku.

Bohuslav Hora