Škola v přírodě s kurzem plavání v Lipně nad Vltavou

přidáno: 15. 9. 2013 22:30, autor: Bohuslav Hora   [ Aktualizováno 19. 9. 2013 10:48 uživatelem Bohuslav Hora ]

Chata Lanovka

Žáci třetího ročníku odjeli v neděli 15. září 2013 dopoledne na školu v přírodě s kurzem plavání do Lipna nad Vltavou. Ubytováni jsou v Chatě Lanovka. Přejeme jim krásné počasí a hodně zážitků jak v přírodě, tak při kurzu plavání. Návrat v pátek 20. září 2013 v odpoledních hodinách. Telefonní číslo školního mobilního telefonu, který má p. učitelka Kordinová u sebe: 737 254 678.

Informace ze školy v přírodě:
16. 9. 2013 - Zdravíme z plaveckého výcviku na Lipně. Včera jsme dorazili v pořádku, při první hodině plavání jsme se rozdělili do tří skupin a všem se nám dařilo zdolat první plavecké metry. Večer jsme si ještě pohráli na hřišti, ale dnes se balíme do bund a čepic, protože se hodně ochladilo.

17. 9. 2013 - Hezký den do Plané. Opět se hlásí plavčíci z Lipna. Teď sice svítilo sluníčko, ale museli jsme vyndat i pláštěnky. Dnes jsme trénovali znak, kraulové ruce a učili jsem se skákat šipku. Před chvílí jsme měli dobrou svačinku, kterou připravili paní učitelky, a chystáme se do obchodu utratit nějakou korunku. Zatím jsme všichni zdrávi, ale někteří bojují se zlobením.

19. 9. 2013 - Zdravíme z plaveckého výcviku. Včera jsme zvládli saunování. Po námaze v bazénu to byl příjemný odpočinek, který nám vlil čerstvou krev do žil. Dnes jsme už plavali na čas a dopilovávali jsme naučené plavecké styly. Teď nastal ten správný čas na balení a už se nemůžeme dočkat, až zítra po půl třetí vystoupíme v Plané z autobusu.

Fotografie - jako odkaz funguje i fotografie zobrazená vlevo.