Školní akademie 2017

přidáno: 29. 6. 2017 12:24, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

Video YouTube

Už je to skoro na spadnutí - prázdniny. Před nimi se ještě celé společenství školy sejde na závěrečnou školní akademii, která je plně v režii nejstarších žáků - deváťáků. Od loňska využíváme plánskou sokolovnu, takže se dá řící, že letos už to je tradice. A tradicí se stává i dopolední generálka a odpolední představení pro rodičovskou veřejnost.

Letošní deváťáci si připravili Cestu kolem světa. Zjitili jsme, že nás cestování a poznávání jiných zemí baví, a tomu odpovídá i nadšení všech účinkujících i učitelů, kteří žákům pomáhali představení připravit. Drželi palce pod pódiem, nebo si dokonce se svojí třídou zatančili na scéně. Všem patří velké díky. Ještě rozdat vysvědčení a prázdniny jsou tady. Tak ať ubíhají pomalu.

Pokud by Vám googlí sestřih nestačil, je možné nahlédnout do složky fotek a videí, stáhnout si to, co potřebujete. :)

Bohuslav Hora