Školní výlet 3. tříd

přidáno: 1. 6. 2016 9:02, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 1. 6. 2016 9:05 ]

Třídy 3.A a 3.B v úterý 31. května 2016 prožily svůj školní výlet v Ekocentru Čapí hnízdo nedaleko Olbramovic. Během výukového programu Farmářovy radosti a starosti se dozvěděli naši školáci spoustu zajímavostí o hospodářských zvířatech a jejich využití pro člověka. Také mohli pozorovat různé druhy zvířat volně žijících na našem území i zvířata cizokrajná. Zaujala je i exkurze v expozici trvale hendikepovaných zvířat.
    Program byl doplněn aktivitami a hrami, díky nimž si děti lépe zapamatovaly probíraná témata. V závěru se stihly ještě protáhnout v lanovém parku a zakoupit suvenýry či výukové materiály. Liják se naštěstí spustil až ve chvílích, kdy jsme se již chystali k odjezdu a nenarušil nám tak příjemně a užitečně strávené dopoledne.

H. Čížková, V. Švecová