Aktuality‎ > ‎

Školní výlety

přidáno: 8. 6. 2012 5:16, autor: Neznámý uživatel   [ aktualizováno 27. 6. 2012 6:55 ]
    Konec školního roku je neodmyslitelně spjat se školním výletem. Nejinak je to i v letošním školní roce v naší škole. Školní výlet je odměnou za celoroční práci, ale je také příležitostí posílit řadu dalších dovedností, které se v běžném vyučovacím dni posilovat moc nedají. Proto mějte na paměti, že zakázat dítěti školní výlet, je až krajní záležitostí.
    Máme možnost také zveřejňovat fotografie z výletů. Činíme tak. Děkujeme všem rodičům, kteří se s námi výletů chtějí účastnit a poskytnou pak i svoje fotografie k vystavení. Zveřeňujeme vždy jen výběr.

Z výletu 1.A a 1.B – 5. 6. 2012


První fototografie jsou z výletu 1.A a 1.B. Žáci se svými třídními učitelkami p. H. Čížkovou a V. Švecovou navštívili ZOO v Táboře na Větrovech. Jak se dětem na výletě líbilo, poznáte z fotografií, které nám poskytla maminka p. Břečková. Děkujeme.

Výlet 2. r. - 11. 6. 2012


Lezení po horolezecké stěně – to si vyzkoušeli druháci pod vedením p. učitelky Pavly Novákové, doprovod jim dělala p. Ada Chalupská. Druháci lezli v areálu Palcát a zřejmě je to dost zaujalo. Posuďte sami.

4. r. výlet Hluboká – 21. 6. 2012


    Z výletu 4. třídy máme zatím ohlasy žáků, fotky budou co nevidět.


Comments