Sportovní úspěchy našich žáků

přidáno: 20. 5. 2018 12:53, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

Velkého úspěchu dosáhlo družstvo nejmenších (3. třída) fotbalistů, kteří dokázali na svém turnaji McDonald's Cup vybojovat krásné 2. místo. V turnaji vyhráli sedm utkání a prohráli pouze jediné. Jejich starší spolužáci z 5. tříd obsadili ve stejném turnaji 11. místo.
    Za krásného slunečného počasí se na táborském Stadionu Míru uskutečnili krajské atletické závody v běžecké štafetě – Štafetový pohár. Naši nejmladší atleti předvedli vynikající výkony a v nabité krajské konkurenci obsadili velmi překvapivé, ale zcela zasloužené 5. místo. Nutno přiznat, že závody měly vynikající úroveň a fantastickou závodní atmosféru.
    Na ZŠ Helsinská Tábor probíhal turnaj v košíkové I. stupně. Naše smíšené družstvo žáků 5. tříd obsadilo velmi sympatické 4. místo.
    Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k jejich úspěchům.

Miloš Veselý, učitel tělocviku