Srdce s láskou darované

přidáno: 5. 2. 2018 9:49, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

Školní klub se zapojil do čtvrtého ročníku soutěže pro dětské týmy Srdce s láskou darované. Ti nejlepší budou pozváni na slavnostní setkání do historických prostor Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a odnesou si odtud nejen nezapomenutelné zážitky, ale spoustu krásných dárků. Soutěž bude vyhodnocena 31. března 2018. V porotě zasedá např. M. Dejdar, J. Lábus, J. Schmid.
    Cílem projektu je podpora tradičních lidských hodnot, jako jsou láska, přátelství, rodina a vzájemná úcta. Podpora týmové práce a rozvoj tvůrčích dovedností dětí. Radost z vlastnoručně vytvořených výrobků i z darování a sdílení radosti v kolektivu.
    Od 5. února 2018 do 31.března 2018 probíhá na webu www.srdceslaskou.cz veřejné hlasování, které určí TOP 10 z pohledu veřejnosti.
    Děti vytvořily tyto čtyři výrobky:
  • Srdce pro paní Agátu - 5.A
  • Noty s láskou darované - 5.B