Stavba cirkusového stanu

přidáno: 19. 3. 2017 5:52, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 21. 3. 2017 5:50 ]
    V neděli 19. března 2017 začal projektový týden s cirkusem Happy Kids. Začali jsem jak jinak - stavbou cirkusového stanu. Cirkusáci mají vše očíslované, připravené na tom správném místě, a tak shromáždění rodiče, děti a učitelé ze školy pod vedením pracovníků cirkusu měli postavený stan i s vnitřním vybavením během dvou hodin. Však se můžete podívat do fotografií i krátkého videa. Jeden film umixoval i sám Google.
    Od pondělí 20. března vše vypukne i ve škole. Nejdříve motivační představení, a pak už se přihlášené děti začnou připravovat na čtvrteční generálku. Ve čtvrtek 23. a v pátek 24. března 2017 budou připravena dvě představení pro rodiče a návštěvníky.
    Děkujeme všem za nedělní dopoledne se stavbou cirkusového šapitó.

Za projektový tým Bohuslav Hora

Fotoalbum od Lenky Novotné - díky.

Video YouTube