Strava na strava.cz

přidáno: 8. 9. 2011 11:19, autor: Bohuslav Hora
  Od dnešního dne, 8. září 2011, máte možnost objednávat spolu se svými dětmi jejich stravu - svačinky a obědy po internetu. Tuto službu nám umožňuje využívání moderních počítačových programů plzeňské firmy VIS. Používáme od ní už několik let čipy na objednávání obědů na boxu ve škole před školní jídelnou, několik let také již čipy umožňují vstup žákům do školy, což zvyšuje bezpečnost ve škole, a slouží také k evidenci pracovní doby pracovníků školy.
    Možnost objednávání stravy Vašich dětí přináší větší kontrolu Vás - zákonných zástupců - nad tím, jestli si Vaše dítě stravu odebírá. Pokud nechodí na obědy či svačinky, objeví se tato skutečnost po kliknutí na slovo neodebraná strava a vy tak máte možnost včas zasáhnout. V případě, že si Vaše díte zapomene čip, pak je jeho povinností dojít si před obědem za vedoucí školní jídelny, která mu oběd odčipne v počítači, dítě pak dostane kartičku, kterou se prokáže u výdejního pultu kuchařce.
    Máte také možnost sledovat, jestli probíhají Vaše platby směrem ke školní jídelně. Připomínáme, že k zaplacení dojde s měsíčním zpožděním vždy 12. v měsíci. Tímto Vás také žádáme, abyste na svém účtě - pokud ho využíváte k zaplacení obědů - měli k tomuto datu dostatek finančních prostředků.
    Pokud přece jen dojde k situaci, že nemůžete z nějakého důvodu stravu zaplatit, nebo platba neproběhla, kontaktujte ihned vedoucí šk. jídelny na tel. číslem 734 680 409. Situaci pak můžeme společně s Vámi včas řešit. Jestliže se tak nestane, jsme  nuceni zablokovat  Vašemu dítěti výdej obědů a svačin. Doufám, že tuto  situaci chápete a  napomůžete vždy ke zdárnému vyřešení takto vzniklých komplikací.
    Nadále zůstává zachován výběr stravy na boxu před školní jídelnou, obědy odhlásíme v případě nemoci Vašeho dítěte telefonicky (734 680 409), do 1. října budeme přijímat přeobjednávky, přihlášky a odhlášky mailem. V případě obtíží s objednáváním stravy se informujte u vedoucí školní jídelny A. Maťhové.
    Věřím, že nabídka objednávání stravy po internetu Vám poskytne další cennou službu v naší - Vaší škole.

Bohuslav Hora