Aktuality‎ > ‎

Studená válka

přidáno: 8. 4. 2015 14:16, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 8. 4. 2015 14:27 ]

Video YouTube


    Tentokrát nám to v devítce trvalo trochu déle. Pořádné akce se musí dobře připravit. Skupiny si tentokrát můžeme vytvořit sami, jen je třeba dodržet počet. S kým chci dneska spolupracovat? Svoboda výběru. Vybereme si také téma, pozor, některá jsou už obsazena. Na týdenním plánu jsou připravené odkazy do nástěnek LinoItu - tam si vytvoříme faktické poznámky pro náš scénář. 
    Potřebovali bychom více času, aby byla práce kvalitní. Dobře, domluvíme se, na nástěnkách můžete pracovat i přes velikonoční prázdniny. :) Tak kdo přiložil lísteček na nástěnku ve svém volnu? Všechny lístečky vygenerují e-mail do učitelské poštovní schránky. Tak dobře, budeme natáčet, v Tellagami EDU. Půlmetrový hlas a natáčíme přímo ve třídě. Když se někdo postaví před tabuli, znamená to, že natáčíme. Ztište se. Tak to nám moc nešlo, ale nebojte, to zvládneme, ještě nám chvíle do konce školního roku zbývá.
    Jak to celé dlouho trvalo? Dvě ze čtyř vyučovacích hodiny 31. března a 7. dubna 2015, dvě hodiny jsme trávili díky referátům s prezentací zpřesňováním informací o tomto složitém období světových dějin.
    Podívejte se na náš film, který je sestříhán v iMovie.

žáci 9. ročníku a Bohuslav Hora, učitel dějepisu
Comments