Tématický Den Země

přidáno: 28. 4. 2014 7:01, autor: Bohuslav Hora   [ aktualizováno 5. 5. 2014 2:00 ]

Video YouTube

Země - naše planeta - oslavila svůj svátek teď v dubnu, 22. My ve škole si ho připomeneme ve středu 30. dubna 2014 v rámci tématického dne. Podíváme se po přírodě v rámci našeho města, pohybovat se budeme směrem na Strkov. Najdeme všechny ekosystémy, ve kterých budeme řešit zajímavé úkoly. Čekají nás park, louka, les, rybník a další. Podíváme se i na třídění odpadů. Nakonec vymyslíme vzkaz naší planetě. Bližší informace u třídních učitelů Vašich dětí.
    Prosíme jen rodiče o vhodné oblečení pro naše žáky, Vaše děti - i pro případ náhlé přeháňky. Po příchodu domů zkontrolujte děti, klíšťata se už začala objevovat.
    Po ukončení akce přineseme i obrazové zpravodajství.

Akce proběhla za nádherného počasí, většina aktivit se vydařila. Získali jsme strom vzkazů, který je umístěn ve vestibulu školy. Přijďte se podívat a přečíst si, co přejí děti plánské školy naší planetě.

Fotogalerie z akce