Testování se Společností pro kvalitu školy

přidáno: 24. 3. 2014 1:45, autor: Bohuslav Hora   [ aktualizováno 24. 3. 2014 2:02 ]
    Dnes - 24. března 2014 - začalo ve škole testování se Společností pro kvalitu školy. Dnes a ve středu se testují deváťáci. Test je jim zadáván z českého a anglického jazyka, matematiky a přírodovědných předmětů. Ještě zvládáme také test z kvality školního života žáků - jak jsou žáci motivováni ve škole, co je žene kupředu za co nejlepšími výsledky ve vzdělávání, jak se cítí ve školním prostředí, jestli cítí podporu ve vzdělávání doma apod. Vše se odehrává na serveru této ostravské společnosti, s níž spolupracujeme už 3. rokem.
    Podobný dotazník dostávají a vyplňují učitelé - Profesní potřeby učitelů. Po sebrání potřebných rodičovských e-mailů bude vygenerován strukturovaný dotazník pro přihlášené zákonné zástupce. Ten se bude zabývat relevantními otázkami chodu školy.
    Toto šetření bude pokračovat i v následujících měsících, postupně otestujeme žáky 3., 5. a 7. ročníku. Výsledkem bude celková zpráva, kterou vedení školy společně s pedagogickým sborem využije k posunu školy ve vzdělávacím procesu.
    Děkujeme všem zúčastněným.