Theia o.s. a žáci naší školy

přidáno: 3. 3. 2013 11:30, autor: Bohuslav Hora
    8. března naši žáci absolvují sérii přednášek občanského sdružení Theia. Prvňáci absolvují program pod názvem Bezpečný start do školního života. Stejný program absolvovali druháci 15. února 2013. Páťáci  se zúčastní programu Násilí ve školní třídě. Šesťáci se seznámí  s Virtuálním životem - kyberšikanou. Ve spolupráci s Policií ČR osmáci absolvují přednášku na téma Výtržnictví a deváťáci budou mít připravený program na téma Extremismus - gangy.
    Ve stejný den budou žáci 8.B besedovat se strážníkem Městské policie Tábor p. P. Šilpochem. Tématem bude přestupkový zákon.
    Vždy je dobré vědět, co nás čeká za branami školy v reálném životě. Je dobré být připraven.
    Bližší informace u třídních učitelů a p. učitelky Š. Volčkové - koordinátorky prevence sociálně-patologických jevů ve škole.