Třídím, třídíš, třídíme

přidáno: 12. 2. 2017 5:35, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 12. 2. 2017 5:35 ]

Ve čtvrtek 9.2.2017 se sešli žáci šestých tříd ve školním klubu se zástupci Města Plané nad Lužnicí. Tématem našeho setkání byla odpadová politika města. Žáci měli dopředu připravené otázky, na které odpovídali p. Ing. Svatava Novotná a p. Ing. Stanislav Vyhnal. Žáci se zajímali o sběr a třídění odpadu ve městě, jeho následnou likvidaci, cenu za svoz odpadu či budoucí plány v oblasti odpadové politiky. Veškeré informace žáci zpracují a šest našich žáků je pak bude prezentovat v Bulharsku při posledním setkání škol v rámci projektu Erasmus+. V první polovině března pak ještě naši žáci navštíví místní sběrný dvůr, který prošel velkou změnou.
    Děkujeme pí. Novotné a p. Vyhnalovi za zodpovězení všech otázek a těšíme se na viděnou v březnu.

Ivo Drahota a žáci šestých tříd