Týden s rodilým mluvčím

přidáno: 25. 6. 2017 10:25, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor
Týden s rodilým mluvčím

V listopadu 2017 mají žáci možnost účastnit se jazykového kurzu angličtiny s rodilým mluvčím přímo na naší škole. Prostřednictvím školy nabízíme žákům pětidenní intenzivní kurz anglického jazyka zajištěný společností Engish FOCUS.
    Kvalifikovaný lektor přijede za dětmi do naší školy, kde s ním v rámci dopoledního vyučování budou děti trávit tři hodiny denně. Budou mít příležitost konverzovat, procvičovat si slovní zásobu, vylepšovat výslovnost, získají větší sebejistotu v používání cizího jazyka. Vše bude probíhat zábavnou a hravou formou. Termín konání akce je 6. do 10. listopadu 2017, závazné přihlášky získají děti u p. uč. Němečkové. Datum odevzdání přihlášek je středa 28. června 2017.

Romana Němečková