Upřesnění informací o ředitelském volnu

přidáno: 3. 6. 2013 3:44, autor: Bohuslav Hora   [ Aktualizováno 3. 6. 2013 7:32 uživatelem Bohuslav Hora ]
    Ředitelské volno pokračuje i v úterý 4. 6. 2013, všechny akce jsou odvolány, nekoná se ani výlet 1. a 4. ročníku. Čekáme na poledne v úterý 4. 6. 2013, kdy by měla podle předpovědi řeka vystoupat ke svému vrcholu. Pokud se nám voda nedostane do prostor prvního stupně a školní družiny a začne hladina řeky klesat, budeme stěhovat zpět nábytek. V tento moment bychom potřebovali Vaši pomoc. Vše oznámíme městským rozhlasem.
    Prozatím to vypadá tak, že bychom ve středu mohli začít s vyučováním. Ve škole je již zapojena elektřina, funguje i elektronická žákovská knížka. Žáci mohou svoje volno využít ke studiu. Pro ty, kteří nemají příliš dobrý prospěch, to není doporučení, ale výzva.
    Pokud nemůžete zajistit hlídání svých dětí, postaráme se o dohled nad žáky z nejnižších ročníků v náhradních prostorách 2. stupně.
    Další informace poskytujeme na mailové adrese hora@zsplana.cz, na telefonu 603 146 486 (p. ředitelka) nebo na telefonu 604 911 721 (zástupce ředitele).
    Ani zítra nemůže být v provozu školní jídelna, pokud nám děti pošlete na hlídání, vybavte je větší svačinou a pitím.
    Děkujeme za pochopení.

Za vedení školy Bohuslav Hora, zástupce ředitele