Upřesňující informace k organizaci zájmových útvarů ve školním roce 2016-2017

přidáno: 15. 9. 2016 8:13, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 15. 9. 2016 9:10 ]
    Po dodatečném jednání s ředitelem DDM Tábor p. J. Musilem bude organizace zájmových útvarů ve školním roce 2016-2017 probíhat takto:
  • Poznáváme přírodu - p. Vyhnal, Divadélko pro radost - p. Isevičová a Rybářský kroužek - organizuje DDM Tábor. Na tyto zájmové útvary je možné se přihlásit elektronicky na stránkách DDM Tábor. Tyto zájmové útvary budou probíhat v Plané nad Lužnicí.
  • v základní škole se mohou děti přihlásit do kroužků uvedených v přihlášce - 1. stupeň, 2. stupeň - obě přihlášky se liší. Tyto přihlášky si můžete stáhnout - viz odkazy, Vaše děti si mohou přihlášku vyžádat od třídního učitele příslušné třídy. Činnost zájmových útvarů bude zahájena v týdnu od 3. 10. 2016 podle naplnění jednotlivých skupin.
    Od příštího školního roku 2017- 2018 připravujeme zprovoznění detašovaného pracoviště DDM Tábor v naší škole. Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Za vedení školy Mgr. Hana Vellánová, ředitelka školy