Aktuality‎ > ‎

Úspěch florbalistů

přidáno: 4. 12. 2017 5:14, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 4. 12. 2017 5:30 ]

Velký sportovní úspěch zažili naši nejmladších florbalisté v Soběslavi. Na florbalovém poháru, který je určen pro žáky I. stupně, předvedli úžasné výkony a zcela zaslouženě si odvezli poháry a diplomy. Družstvo dívek po velmi vyrovnaném průběhu celého turnaje obsadilo krásné 3. místo a jen vinou horšího poměru branek nepostoupilo do dalších bojů. Co se nepovedlo dívkám se povedlo chlapcům, kteří postoupili z druhého místa do krajského finále.
    V celém turnaji si počínali chlapci suveréně, prohráli pouze jediný zápas a nastříleli přes 50 branek. V semifinále porazili Chýnov 9:2, v následujícím velmi dramatickém finálovém utkání jen těsně 5:6 podlehli domácím florbalistům. Všem florbalistům děkuji za jejich předvedené sportovní výkony a gratuluji k umístění. S chlapci se již těším na Krajské kolo, které by mělo proběhnou v prosinci.