Vánoce v 1.A

přidáno: 22. 12. 2017 4:42, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 22. 12. 2017 4:43 ]

Vánoce patří mezi nejkrásnější svátky v roce. V 1.A jsme si to letos náležitě užili a poslední týden před příchodem Ježíška jsme měli hodně pestrý. V pondělí 18. prosince 2017 byla odpolední vánoční dílna s rodiči, kde jsme si vyrobili svíčku z vosku, vánoční rodinný recept a ozdobu z CD.
    V úterý jsme šli na vánoční besídku do 3.A s názvem Zamíchané Vánoce. Kamarádům se to moc povedlo a ještě jednou jim děkujeme za pozvání. Ve středu nás někteří spolužáci pozvali na jejich koncert se sborem Skřivánek, a tak jsme se na ně šli všichni podívat.
    Středa a čtvrtek pro nás byli výjimečné, protože jsme si poprvé vyzkoušeli „centra aktivit” s vánoční tématikou. Nejvíce se nám líbilo vyrábění v centru Ateliér. Pátek byl plný her, koled, tradic a pohádek. Rozkrojili jsme jablíčko, házeli střevícem a pouštěli lodičky. Nakonec přišel i Ježíšek a přinesl nám krásné pero, gumu s Mimoňem a přívěšek na klíče s naší fotkou.
    Všem chceme popřát krásné Vánoce, bohatého Ježíška a spoustu rozzářených tvářiček pod stromečkem. Také přejeme hodně štěstí a zdraví v roce 2018.

třída 1.A, Lucie Kolářová, Marie Hlavničková a Jana Nováková