Vánoce ve školním klubu

přidáno: 9. 1. 2019 23:23, autor: Martin Koukal
    Už v listopadu se děti připravily na vánoční advent. Žáci si nazdobili perníčky a ukryli je do adventního kalendáře. Poté si každý, podle vylosovaného čísla, v určitý datum, perníček vychutnal. Školní klub se také účastnil prodeje výrobků ve čtvrtek 13. prosince na školním Jarmarku. Vyrobili jsme rámy, vánoční ozdobičky, obrazy vypletené vlnou. Napletli ovečky, upekli ovocný čaj a nasušili švestky. V posledním prosincovém týdnu tohoto roku děti popřály a rozdávaly vánoční dárky v podobě oříšku. Obdarovali pedagogy, vychovatele, kuchařky, paní uklízečky, paní knihovnice i stostarostu pana S. Vyhnala. Ve středu 18. prosince jsme byli na návštěvě v pečovatelském domě za paní M. Hovorkovou, T. Jindrovou, A. Dolejšovou a I. Černou. Popřáli jsme klidné a pohodové svátky. V pátek 21. prosince do školního klubu přišel Ježíšek. Děti vybalily filmovou klapku, lego a pletený povlak na polštář.

Na viděnou v roce 2019.
Školní klub