Vánoční jarmark 2016 v plném proudu

přidáno: 8. 12. 2016 6:20, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ Aktualizováno 14. 12. 2016 23:19 uživatelem Bohuslav Hora ]
    Čtvrtek 8. prosince 2016, 15.00 h. Vánoční jarmark 2016 na podporu keňského chlapce Mohameda Ingasii, kterému platíme školné, se rozběhl na plné obrátky. Můžete si poslechnout školní sbor Skřivánek, ozdobit perníček, nakoupit si vánoční výzdobu, ochutnat zákusky a vánočky, nasát vánoční atmosféru.

Poděkování

Všichni pedagogičtí pracovníci včetně vedení školy děkují všem dětem, rodičům a spoluobčanům za hojnou účast na Vánočním jarmarku. Děti měly možnost uplatnit svou kreativitu, fantazii a tvořivost, což se projevilo na nepřeberném množství krásných výrobků. Pro děti bylo velkou motivací, že mohou pomoci chlapci z rozvojového světa charitativní činností. Výnos z jarmarku bude opět použit na školné Mohameda Ingasii z Kisumu v Keni.

Za organizační tým Martina Žáčková

Oznamujeme, že celková částka, získaná při Vánočním jarmarku, činí 44 524,- Kč.