Výlet 2.B a C do Farmaparku Soběhrdy

přidáno: 7. 6. 2018 14:17, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

Ve čtvrtek 7. června 2018 vyrazily třídy 2.B a 2.C na školní výlet do Farmaparku v Soběhrdech. Děti zde s nadšením pozorovaly řadu zástupců z říše zvířat. Obdivovaly různé druhy koz, ovcí i koní. Spatřily vodní ptactvo, ale také třeba vodní buvoly, pštrosy nebo velbloudy. Největší zážitky ale získaly při sportovních aktivitách na venkovních hřištích.
    Vyzkoušely si nejen prolézačky, skluzavky a houpadla, ale i lanová hřiště. Když se dostatečně vydováděly na trampolínách, využily možnosti ochlazení ve stínu u vodní stezky. Čas, prožitý ve Farmaparku, uběhl nevídanou rychlostí, a tak se jim ani nechtělo zpátky domů. Mnozí si proto výlet budou chtít o prázdninách zopakovat spolu se svými rodinami.

Lenka Pecková Šonková a Věra Švecová, třídní učitelky 2.B a 2.C