Aktuality‎ > ‎

Výsledky ankety projektu Zdravě jíst

přidáno: 6. 11. 2015 12:41, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 6. 11. 2015 12:47 ]
    V uplynulých 14 dnech se několik desítek rodin z naší školy účastnilo výzkumu v rámci projektu Erasmus+ Zdravě jíst. Pomocí formuláře jsme shromáždili odpovědi na otázky ze tří oblastí, a to denní jídla, nakupování a třídění odpadků. Díky ochotě a iniciativě rodin se nám podařilo získat přes 100 odpovědí, jejichž vyhodnocení můžete v přehledu vidět v těchto grafech
    Se sebranými daty budeme dále pracovat, především je využijeme jako vstupní informace pro další aktivity v projektu. Všem zúčastněným velmi děkujeme za pomoc a těšíme se na další spolupráci.

    Projekt Erasmus+ EAT WISE probíhá na naší škole od začátku školního roku. Informace o aktuálním dění a právě probíhajících aktivitách můžete sledovat průběžně na stránkách školy. Všechny partnerské školy používají ke sdílení výsledků ze společných aktivit prostředí wiki space. 
    Pro zájemce zde zveřejňujeme odkaz na tyto stránky, kde se můžete seznámit s výstupy z proběhlých aktivit, ale také se dozvědět mnoho zajímavého o všech zapojených zemích. 
    

Romana Němečková a žáci 6. ročníků
Comments