Aktuality‎ > ‎

Výsledky rodičovské ankety Kvalita školy 2014

přidáno: 14. 9. 2014 6:39, autor: Neznámý uživatel
    Vážení rodiče, 
    na jaře minulého roku jsme vás požádali o vyplnění ankety o škole v rámci projektu Kvalita školy. Nyní vám předkládáme k nahlédnutí zpracované kompletní výsledky. Všechny návrhy a náměty jsme projednali v pedagogické radě. 
    Sami zjistíte, jak se liší pohled jednotlivých rodičů na školu, ale určitě jsou zde náměty, které nám pomohou zlepšovat naši práci. 
    Od letošního školního roku přibudou jedny konzultace určené pouze pro zájemce - v březnu, kdy vám také opakovaně budeme představovat naši vizi a naši práci. Podrobně ji můžete najít v ŠVP na stránkách školy, kde jsou informace o cílech i prostředcích naší práce. 
    Samozřejmě stále platí, že s učiteli se můžete setkat po domluvě kdykoliv v průběhu roku. 
    Známky do průběžné klasifikace budou učitelé zapisovat ihned včetně data zápisu a uvedení z čeho byl žák hodnocen.
    Pro zajištění kvalitnějšího úklidu byla upravena pracovní doba uklízeček tak, aby většina úklidu probíhala po odchodu žáků a ti přicházeli ráno do čistých prostor. 
    Nízké hodnocení kvality stravování nás mrzí, jsme přesvědčeni, že jídlo odpovídá požadavkům na dobré a zdravé stravování a nabízíme vám kdykoliv návštěvu školy, vedení vám zajistí možnost ochutnat jídlo, které děti dostávají. Bohužel je školní stravování odlišné od stravovacích návyků některých dětí, a proto mohou projevovat nespokojenost. Přijďte tedy určitě ochutnat! 
    Malé prostory ve třídách 1. stupně jsou letitým problémem a opakovaně na ně upozorňujeme. Stejně tak na nutnost kompletní rekonstrukce záchodů a vybudování prostor pro navýšení kapacity školy. Letos se nám podařilo zvětšit jednu třídu o kus chodby a učebnu, kterou používala ZUŠ Sezimovo Ústí. Věřím, že i všechny tyto úpravy začaly být na dobré cestě – pracuje se na projektové dokumentaci a my se těšíme, až se děti budou pohybovat v novém prostředí. 
    Za všechny podněty a ochotu s námi komunikovat Vám děkujeme a těšíme se na další spolupráci. 


V Plané nad Lužnicí 11. 9. 2014 
Hana Vellánová, ředitelka
Comments