Vyšlo první číslo Plánských novinek v tomto školním roce

přidáno: 10. 11. 2016 8:12, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor
    Tentokrát Vás čeká 20 stran pestrých zpráv ze školy i ze světa, které připravili redaktoři Plánských novinek pod vedením pana učitele P. Grenara.
    Přečtete si, co nás čeká v tomto školním roce - Slovo p. ředitelky H. Vellánové, s prvňáky se podíváte za řeku v rámci akce Rodina a škola. V rubrice Na slovíčko si přečtete rozhovor s nových učitelem TV p. M. Veselým. S ním se proběhnete i přes pole na přespoláku na Komoře. Čekají Vás informace ze žákovské samosprávy. Víte, na koho se obrátit?
    Školou proběhl Bovýsek, pokračujeme v projektu Ovoce do škol. Ohlédneme se za EDISONy včetně malého nenáročného kvízu. Nakoukneme pod pokličku filmové tvorby a skočíme do tělocvičny na rockový pořad. Dozvíte se také něco o pomníku před školou, kolem kterého denně chodíme. A v neposlední řadě nás čeká Svět zvířat s luštěním a pohled na Svět našima očima - okno do našeho výtvarna.
    Hezké čtení.