Aktuality‎ > ‎

Zabezpečení přístupu do Bakalářů

přidáno: 22. 8. 2016 14:28, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor
    Od začátku srpna 2016 začala škola využívat k připojení do programu Bakaláři bezpečnostní certifikát a nadstavbu síťového protokolu http - https. Co to pro Vás znamená?
    Je možné, že Vám nebude umožněno přihlásit se na uložené přihlášení ve Vašem počítači, jde o jinou adresu. Systém by měl ale původní adresu přeložit na zabezpečenou. Pokud máte zapsány přístupové údaje, stačí je zadat. 
    Pokud přístupové údaje nemáte, nepamatujete si je, pak klikněte na odkaz Zapomenuté heslo - tato stránka se objeví, když kliknete na odkaz Přihlásit na záložce Bakaláři našeho webu. Aplikace Vám po zadání mailové adresy, kterou jste nám poskytli, umožní změnit heslo a vše odešle na poskytnutý mail. Pozor - tyto maily padají často do SPAMů.
    Změnit heslo můžete jen tehdy, když jste třídní učitelce, učiteli poskytli mailovou adresu. Do hesel po vygenerování nevidíme. Pokud byste měli jakékoliv problémy, domluvíme se mailem, nebo na telefonu 728 019 177.
    Pokud se chcete přihlásit na mobilním zařízením v aplikaci pro Android nebo iOS, klikněte na Účet - Přidat nový profil - vyhledejte naši školu - ve vyhledávacím řádku zadejte název obce Planá nad Lužnicí, zadejte přihlašovací údaje a účet si uložte.
    Pokud chcete zadat adresu ručně, pak následující: https://zsplana.bakalari.cz/bakaweb/login.aspx.
    Děkujeme za pochopení.

Bohuslav Hora, zástupce ředitele
Comments