Závěrečný koncert sboru Skřivánek

přidáno: 5. 6. 2018 22:20, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 5. 6. 2018 22:21 ]

Letošní školní rok zakončil sbor Skřivánek ve čtvrtek 31. května 2018 vystoupením pro rodiče. Tentokrát to bylo trochu jinak. Kromě připravených písní jsme rodičům v závěru přichystali malé překvapení. Děti ze sboru nakreslily několik návrhů loga pro náš sbor. Poté vybíraly, diskutovaly, hlasovaly a zvolily logo, které můžete shlédnout v naší galerii. Samozřejmě nechyběl ani křest loga, tekutinou nejvzácnější, a to vodou.
    V závěru bychom chtěli poděkovat všem dětem za trpělivost při nácviku nových písní, rodičům a kolegům za spolupráci a podporu po celý rok. Přejeme všem klidné pohodové prázdniny a dostatek hlasového klidu.

Sbor Skřivánek, Martin Koukal a Hana Hribová