Letní sportování v „Příměstském braně-sportovním táboře“

přidáno: 7. 2. 2018 7:18, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 7. 2. 2018 7:37 ]

Pobyt venku, spousta pohybu, různé druhy sportu a nové hry – to jsou příměstské kempy, které ve třech turnusech v červenci 2018 pořádá pro žáky základních škol spolek SC vebr-sport, z.s., v Plané nad Lužnicí a Sezimově Ústí. Již únoru byly spuštěny přihlášky, kde lze využít různé slevy.
    Díky zkušenostem z předcházejících ročníků bude i letos připraven pro děti bohatý program. Děti budou rozděleny do více skupin podle věku a případně podle dovednosti a zdatnosti. Pod dohledem trenérů a instruktorů budou děti při příznivém počasí trávit čas venku. V případě nepříznivého počasí bude zajištěna varianta sportovních aktivit pod střechou. V době konání kempu je samozřejmostí také zajištění stravování. Každý turnus bude zakončen závěrečnými soutěžemi.
    Podrobné informace a fotogalerii z předcházejícího ročníku naleznete na webových stránkách: http://kemp.vebr-sport.cz/

Jiří Vébr ve spolupráci se Základní školou Planá nad Lužnicí, okres Tábor