Aktuality‎ > ‎

Adaptační kurz na Vávrovce

přidáno: 6. 11. 2019 6:31, autor: Martin Koukal   [ aktualizováno 6. 11. 2019 6:32 ]
    Třídy 6.A a 6.B jely ve dnech 14. – 16. října na adaptační pobyt na Vávrovku. Bývalá hájovna leží uprostřed lesů na Třeboňsku. Společně strávená doba měla stmelit třídu jako celek, což se docela povedlo. Hráli jsme spoustu originálních her, které si jinde nezahrajeme.
Velmi atraktivní byla návštěva lanového parku. V lese nás rozdělili do trojic, každý dostal sedák a přilbu. Jeden lezl a zbylí dva ho jistili. Ze země se to zdálo celkem snadné, ale když jsme vylezli nahoru, bylo to úplně jiné.
    Jednou z dalších aktivit bylo malování triček. To nás také velice bavilo. Každý dostal bílé tričko a podle vlastního uvážení jsme na něj měli malovat. Některé nápady byly hodně originální. Další hrou bylo „Člověče, nezlob se!" v životní velikosti. Lektoři nás rozdělili do skupin, které si stouply do velkého kruhu. Házeli jsme kostkou, padlé číslo znamenalo počet oběhlých kruhů. Mohli jsme i vyhazovat tím, že se někoho dotkneme. Někteří museli běhat i hodně dlouho, protože hodili vyšší číslo a byli často vyhazováni.
Nejvíc se mi líbilo malování triček a lanový park.

za šesté třídy,
Barbora Pokorná

https://drive.google.com/drive/folders/1SSq1sL_0glURekxsMj-kjVM9J9Es0zCn?usp=sharing

Comments