Zkoušíme, zkoušíme…

přidáno: 22. 3. 2017 6:10, autor: Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor   [ aktualizováno 22. 3. 2017 6:14 ]

V úterý 21. a ve středu 22. března 2017 bylo ve znamení tréninků v rámci Týdenního projektu s Cirkusem Happy Kids. Jednotlivé týmy pod vedením artistů pilně nacvičovaly jednotlivé kousky, nad kterými se tají dech. Jedna z trenérek doslova říkala, že se v dětech projevil skrytý pohybový talent. I pohyb dětí je cílem tohoto projektu. Můžete se s námi podívat do fotogalerie do jednotlivých zkoušek. U některých zkoušek máme natočenou i krátkou videoscénku.
    To nejhlavnější ale propukne až ve čtvrtek a v pátek v podvečer - v 17.00 h., kdy žáci předvedou to, co se naučili. Ve čtvrtek ještě v 10.00 hodin proběhne generální zkouška, publikum budou tvořit spolužáci a učitelé ze školy.

Za realizační tým Týdenního projektu s Cirkusem Happy Kids Bohuslav Hora