Školní jídelna

    Jídelníček
  • Všechny jídelníčky jsou vidět po přihlášení na www.strava.cz, klikněte  na slovo jídelníčky v levém sloupci, zadejte číslo naší školní jídelny - 6510.
  • Od září 2011 je možné objednávat, přeobjednávat a odhlašovat stravování po internetu. Vaše děti získají přihlašovací údaje u vedoucí školní jídelny. Tyto údaje jsou platné po celou dobu stravování. Spolupracujeme s firmou VIS Plzeň.
  • Vstup na stránku výběr obědů a svačinek - připravte si vstupní údaje (přihlašovací jméno a heslo), číslo naší školní jídelny - 6510.
  • Aplikace Strava.cz pro telefony s OS Android.

    Součástí školního vzdělávacího programu naší školy je výchova ke zdraví a podpora koncepce zdravého stravování. Školní jídelna hraje v tomto nezastupitelnou pozitivní roli. Získali jsme pro školní rok 2014-2015 certifikát STOP obezitě, protože věnujeme velkou pozornost skladbě jídelního lístku, snižování sacharidů a zvyšování vlákniny při přípravě obědů i svačin. Více najdete v průvodním dopisu a certifikátu.
    Certifikát STOP obezitě jsme získali i pro školní rok 2015-2016, více najdete v průvodním dopisu a certifikátu.
    Důležité dokumenty ke stažení                                                                

    Od 1. 9. 2017 došlo z důvodu zvýšených nákladů na přípravu stravy ke změně ceny jídla u jednotlivých kategorií a to následovně.

    Obědy: 
  • žáci 7-10 let 20,- kč
  • žáci 11-14 let 22,- Kč
  • žáci 15 let a více 25,- Kč
  • obědy cizí strávníci 56,- Kč
  • obědy zaměstnanci 28,- Kč
  • obědy důchodci ZŠ 28,- Kč
Cena svačin pro žáky zůstává stejná a to 10,- Kč.

    Ovoce do škol
    Mailové adresy:
    Na těchto mailových adresách neodhlašujeme, nepřihlašujeme a nepřehlašujeme obědy, k tomu slouží výše zmíněné způsoby. Děkujeme za pochopení.
   
   
    Vstup na stránku výběru obědů a svačinek - na této adrese zadáte číslo naší školní jídelny - 6510, budete vyzváni k zadání přihlašovacích údajů: uživatel a heslo. Tyto údaje přinese Vaše dítě domů v nejbližších dnech.
    Nadále je zachován výběr, přeobjednávaní a odhlašování obědů na boxu před školní jídelnou. Stejné akce lze uskutečňovat telefonicky. Odhlášky, přihlášky a přehlášky nepřijímáme mailem - použijte popsané webové stránky, mobilní aplikaci pro telefony Android a terminál před školní jídelnou. Stravu dětem přeobjednávejte po dohodě s Vaším dítětem.
    Pokud budete mít jakékoliv problémy při přihlášení do internetového portálu, informujte prosím vedoucí školní jídelny p. Lucii Davidovou, Dis. na mailové adrese obedy@zsplana.cz nebo telefonicky: 734 680 409.
    Přihlašovací údaje - je možné změnit heslo, v případě ztráty, zapomenutí hesla informujte vedoucí školní jídelny. Tyto údaje Vám zašleme, případně vytiskneme.
    V programu je možné vidět, kolik máte za obědy zaplatit, neuhrazené částky, neodebranou stravu - v případě, že Vaše dítě nedochází na obědy.

    Podrobný popis přihlašování na www.strava.cz

    Stránka, kde po internetu objednáváte obědy a svačiny (strava.cz), je produktem 3. strany, tedy společnosti VIS Plzeň. Za výpadky této služby neodpovídáme, vždy se snažíme zjednat urychlenou nápravu funkčnosti.

Seznam alergenů - zveřejněno 2. 12. 2014
Comments