Školní klub

Školní klub je otevřen v ranních a odpoledních hodinách. Slouží především dojíždějícím žákům 2. st. a žákům 2. st., kteří čekají na kroužky organizované v rámci školního klubu. Přehled těchto kroužků se každý rok mění a je součástí přihlášky do klubu. Bez této přihlášky není možné do klubu docházet.
    V klubu také existují pravidla pro žáky. Pokud žák tato pravidla nedodržuje, může být z klubu vyloučen.
    Ranní klub je pro žáky otevřen od začátku září 2016. Přístup do klubu je do 7.20 h.
    Odpolední klub bude otevřen na konci září, začátkem října 2016 - zjišťujeme zájem. V odpoledním čase žáci čekají na volitelné předměty a odjezdy autobusů, zapojují se do hraní her, které jsou k zapůjčení v klubu. Odpolední klub se bude scházet v jiné části školy - žáci budou včas informováni třídními učiteli.

Video YouTube

O otevření odpoledního klubu Vás budeme informovat. Ranní klub se schází v prostorách školní družiny od 1. 9. 2016 - je určen především dojíždějící žáky nezapsané do školní družiny.