Zápis budoucích prvňáků pro školní rok 2017 - 2018

K zápisu se dostaví všechny děti, které dosáhnou k 31. 8. 2017 věku 6 let. Více podrobností najdete v Informacích k zápisu a odkladu školní docházky.
    Zápis se koná ve dnech 5. a 6. dubna 2017 v budově Základní školy Planá nad Lužnicí, okres Tábor - nová budova, vchod pro žáky, 1. patro.
  •         5. dubna 2017 od 14.00 do 18.00 h. (středa)
  •         6. dubna 2017 od 14.00 do 18.00 h. (čtvrtek)
                Přijatí žáci - zveřejníme 7. dubna 2017

Termíny jsou v souladu s novelou školského zákona. Pokud budete při zápisu žádat o odklad, doneste s sebou posudek z pedagogicko-psychologické porady (školní poradenské pracoviště) a dopručující stanovisko odborného lékaře (např. dětského).

Principy práce v 1. ročníku      Pozvánka na kurikulární odpoledne - dílna Hejného matematiky 19. 4. 2017

Pokud se k zápisu nemůžete z nějakého důvodu dostavit, oznamte nám to na telefonní číslo 381 201 942, nebo 604 911 721. Předem děkujeme.

Přednáška o slovním hodnocení - pro rodiče předškoláků i současných školáků

Připravili jsem pro Vás ve spolupráci s PPP České Budějovice, pracoviště Tábor předníšku o školní zralosti. Bude se konat 11. ledna 2017 od 16.30 h. v klubu školy ve staré budově.

Zajímavý článek - Co musí umět při zápisu předškolák - nabízí web „Rodiče vítáni“. Určitě stojí za přečtení. Zde najdete další zajímavé články a náměty pro práci doma. Určitě stojí za přečtení. Jsme otevřenou školou, která získala certifikát společnosti „Rodiče vítáni“.

Abychom maximálně urychlili úřední záležitosti při zápisu, žádáme zákonné zástupce budoucích prvňáků o vyplnění zápisového lístku. Pokud chodí Vaše dítě do MŠ Pohádka v Plané nad Lužnicí, sbíráme tyto vyplněné zápisové lístky u p. učitelek v MŠ.
    V případě, že Vaše dítě nedochází do této MŠ, můžete přijít i bez vyplněného zápisového lístku. Nezapomeňte s sebou občanský průkaz a rodný list dítěte.

Školní zralost

Pokud si chcete dohodnout vyšetření školní zralosti v pedagogicko-psychologické poradně, využijte telefonní čísla 381 252 851, 602 181 423. Letos si podle novely školského zákona přineste doporučující posudek o odkladu školní docházky z poradny a od lékaře k zápisu Vašeho dítěte do 1. třídy. Ten se koná 5. a 6. dubna 2017.

Informace pro rodiče budoucích prvňáků

Informace pro rodiče předškoláků - budoucích prvňáků - pomůcky, organizace