Jídelna, družina a další pracoviště

Školní jídelna

Školní jídelna

 ŠKOLNÍ JÍDELNA DO ODVOLÁNÍ NEVAŘÍ PRO CIZÍ STRÁVNÍKY

Součástí školního vzdělávacího programu naší školy je výchova ke zdraví a podpora koncepce zdravého stravování. Školní jídelna hraje v tomto nezastupitelnou pozitivní roli. Získali jsme pro školní rok 2014-2015 certifikát STOP obezitě, protože věnujeme velkou pozornost skladbě jídelního lístku, snižování sacharidů a zvyšování vlákniny při přípravě obědů i svačin.
 

Dokumenty ŠJ:                                                          

    Od 1. 9. 2019 došlo z důvodu zvýšených nákladů na přípravu stravy ke změně ceny jídla u jednotlivých kategorií a to následovně.

    Obědy

  • kategorie 7-10 let  22,- Kč
  • kategorie 11-14 let  24,- Kč
  • kategorie 15 let a více  27,- Kč
  • cizí strávníci    58,- Kč
  • Svačiny     10,- Kč

    Ovoce do škol

  • spolupracujeme při výdeji - harmonogram výdeje: Ovoce a mléko do škol.
  • spolupracujeme při výdeji Mléko do škol.

 

Mailové adresy:
obedy@zsplana.cz
davidova@zsplana.cz


Na těchto mailových adresách neodhlašujeme, nepřihlašujeme a nepřehlašujeme obědy, k tomu slouží výše zmíněné způsoby. Děkujeme za pochopení.

Pokud budete mít jakékoliv problémy při přihlášení do internetového portálu, informujte prosím vedoucí školní jídelny p. Lucii Davidovou, Dis. na mailové adrese obedy@zsplana.cz nebo telefonicky: 734 680 409.

Přihlašovací údaje - je možné změnit heslo, v případě ztráty, zapomenutí hesla informujte vedoucí školní jídelny. Tyto údaje Vám zašleme, případně vytiskneme.

V programu je možné vidět, kolik máte za obědy zaplatit, neuhrazené částky, neodebranou stravu - v případě, že Vaše dítě nedochází na obědy.

Podrobný popis přihlašování na www.strava.cz

 

 Služby portálu "strava.cz" jsou tz. služby třetích stran, tedy společnosti VIS Plzeň. Za výpadky této služby neodpovídáme, vždy se snažíme zjednat urychlenou nápravu funkčnosti.

Seznam alergenů - zveřejněno 2. 12. 2014