Jídelna, družina a další pracoviště

Dokumenty školní jídelny:

Od 1. 9. 2022 došlo z důvodu zvýšených nákladů na přípravu stravy ke změně ceny jídla u jednotlivých kategorií a to následovně.

Obědy

Žáci:

• kategorie 7 – 10 let 29,-Kč
  • kategorie 11-14 let 34,-Kč
  • kategorie 15 let a více 38,-Kč
  • svačiny 12,-Kč

Ostatní:

• Obědy cizí strávníci 70,-Kč
  • Obědy důchodci ZŠ 42,-Kč

• spolupracujeme při výdeji - harmonogram výdeje: Ovoce a mléko do škol.
  • spolupracujeme při výdeji Mléko do škol.

Mailové adresy:
obedy@zsplana.cz
davidova@zsplana.cz

Na těchto mailových adresách neodhlašujeme, nepřihlašujeme a nepřehlašujeme obědy, k tomu slouží výše zmíněné způsoby. Děkujeme za pochopení.

Pokud budete mít jakékoliv problémy při přihlášení do internetového portálu, informujte prosím vedoucí školní jídelny p. Lucii Davidovou, Dis. na mailové adrese obedy@zsplana.cz nebo telefonicky: 734 680 409.

Přihlašovací údaje - je možné změnit heslo, v případě ztráty, zapomenutí hesla informujte vedoucí školní jídelny. Tyto údaje Vám zašleme, případně vytiskneme.

V programu je možné vidět, kolik máte za obědy zaplatit, neuhrazené částky, neodebranou stravu - v případě, že Vaše dítě nedochází na obědy.

Podrobný popis přihlašování na www.strava.cz

Služby portálu "strava.cz" jsou tz. služby třetích stran, tedy společnosti VIS Plzeň. Za výpadky této služby neodpovídáme, vždy se snažíme zjednat urychlenou nápravu funkčnosti.

Seznam alergenů - aktualizováno 1.9.2021