Veřejnost
Informace a opatření
Informace a opatření týkající se naší školy.
Nový web!
S radostí vám představujeme novou webovou stránku, kde naleznete všechny užitečné informace o naší škole.
ikona článku
Florbal - chlapci v krajském kole
Ve čtvrtek 13.1.2022. se naši chlapci utkali v Sezimově Ústí o titul krajského šampiona ve florbalu 8. a 9. tříd. Ve velmi nabité konkurenci nakonec brali celkově 2. místo, kdy zlaté medaile ztratili až v posledním utkání.
Slunná Itálie
Podívejte se, jak se mají naši žáci v Itálii! Posíláme prvních pár fotografií.
Tradiční vánoční zápolení
V posledních dvou týdnech loňského roku, jsem se po roční odmlce dočkali již tradičních sportovních soutěží. Jako první proběhla Vánoční laťka - soutěž pro druhý stupeň ve skoku vysokém. Při velmi slušné divácké podpoře jednotlivých závodníků, bylo k vidění několik velmi solidních výkonů.
Samoty - školní družina
Ve středu 22. prosince, poslední školní den v tomto kalendářním roce odpoledne, jsme se s družinou vydali procházkou na kouzelnou pouť k Betlému… a to téměř doslova!