Do družiny dnes přijela pouť!
Školní družina v akci
Dnešní odpoledne bylo plné zábavy, smíchu a soutěžení. Vyzkoušeli jsme si střelnici, štěstí jsme pokoušeli na kole štěstí a u prodejního stánku jsme obdivovali lákavé odměny. Nechybělo ani balancování na lavičce s nošením vody, kde jsme prověřili svou šikovnost a rovnováhu.
Stateční střelci házeli šipky na balónky, míčky létaly do lví tlamy a kroužky se snažily trefit kužely. Někdo měl přesnou mušku, někdo pořádnou dávku štěstí a všichni jsme si užili spoustu legrace.
Pouť v družině se vydařila na jedničku a domů jsme odcházeli s dobrou náladou a krásnými zážitky! ????????????
Pavel Holkup
