Aktuality
ikona článku

McDonald's Cup

Fotbalový turnaj

V pondělí 9.5. se chlapci z naší školy zúčastnili 23. ročníku McDonald's Cupu. Tento největší školní fotbalový turnaj přilákal opět velké množství škol i diváků. V obrovské konkurenci celkem 23 škol naši borci vybojovali v kategorii čtvrtých a pátých tříd famózní 4. místo. Je třeba podotknout, že náš tým byl složen pouze z chlapců ze 4. ročníku, takže jsou obrovským příslibem do budoucna.

Chlapci začali turnaj ve velkém tempu a v prvních čtyřech utkáních ve skupině přehráli všechny soupeře a nedostali jedinou branku. Naše skóre 11:0 po první části turnaje hovoří za vše. V dalším průběhu turnaje jsme narazili na týmy, které se ve svých skupinách umístily taktéž na prvním místě. I přes velkou snahu jsme ve většině utkáních tahali za kratší konec a výsledkem tak bylo již zmíněné 4. místo.

Moc děkujeme všem za výborný sportovní výkon a skvělou reprezentaci školy.

Marek Duben