Aktuality
ikona článku

Přírodovědný program pro školku

Předškoláci u nás ve škole

V úterý 9.května se v rámci projektu Vybudování odborných učeben přírodních věd a ICT uskutečnil přírodovědný program pro předškoláky z Mateřské školy Pohádka. Během celého dopoledne se vystřídalo v přírodovědné laboratorní učebně přes 60 dětí, pro něž byla připravena různá stanoviště, na kterých si měly možnost na vlastní kůži vyzkoušet různé činnosti. Pracovaly například s mikroskopy, termokamerami, modely lidských orgánů a orgánových soustav, kostrami obratlovců a nechyběla ani malá ukázka živých zvířat. S průběhem celého dopoledne pomáhaly i žákyně 9. ročníku, které měly velký podíl na úspěšném průběhu akce. 

Všem zúčastněným děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.

Marek Duben a Kristína Hánová

 

 

Přírodovědný program pro školku