Aktuality
ikona článku

Prvňáci z 1.A na letišti

Naši žáčci se byli podívat na Čápově Dvoře

V pátek 21. června 2024 se žáci 1.A  vydali na výlet na letiště Čápův Dvůr v Táboře. Výlet byl plný zážitků a poznání. Děti si prohlédly historické letadlo "Andula", do kterého se mohly podívat a prozkoumat také jeho pilotní kabinu. Navštívily také hangár, kde mohly obdivovat další letadla a dozvědět se o nich mnoho zajímavého. O prohlídku a poutavý výklad se postarali pan Kolář mladší a pan Kolář starší, kterým bychom rádi touto cestou poděkovali. Na závěr výletu pro děti paní Kolářová připravila malé sladkosti ve tvaru letadel, na kterých si s chutí pochutnaly.

Výlet na letiště Čápův Dvůr se dětem moc líbil. Dozvěděly se mnoho nového o letadlech a létání a odnesly si domů spoustu krásných vzpomínek. Někteří i přání stát se v budoucnu pilotem. 

Jana Slunečková a Martina Špičková

 

Prvňáci z 1.A na letišti